Duben 2008

CZ Bravo 9/08

30. dubna 2008 v 14:44 | Sidhi |  Magazines
HyperLinkHyperLink

Leute heute 29.04.2008

30. dubna 2008 v 14:40 | Sidhi |  Videa♥

Další foto po operaci

30. dubna 2008 v 14:40 | Sidhi |  Photos 2008

Animace z videa pro Bild

30. dubna 2008 v 14:39 | Sidhi |  Animace
http://i103.piczo.com/view/3/e/o/0/v/m/n/o/k/8/y/x/img/i266488076_14458.gifhttp://i103.piczo.com/view/3/e/o/0/v/m/n/o/k/8/y/x/img/i266488078_981.gif
http://i103.piczo.com/view/3/e/o/0/v/m/n/o/k/8/y/x/img/i266488077_14006.gif

10 věcí, které se TH naučili v USA

30. dubna 2008 v 14:38 | Sidhi |  News a zajímavosti
1. Tomův sen: Ve státě Utah může mít jeden muž víc manželek najednou.
2. Ženy nenosí balony na hrudi - to jsou umělý prsa!
3. Číšníci, kteří chtějí "tipp" nepotřebují poradit - potřebují trinkelt.
4. "Yellow Cab" není žlutá hip-hopová čepice, ale New York-ský taxík!
5. Mnoho Američanů považuje Billa za mladšího bratra Amy Winehouse.
6. Kdo se vznáší v oblacích, rychle zase spadne.
7. Nemusí se bát, když fanoušci přinesou "gifts": Jsou to jen dárečky (DE: Gift=jed)
8. Ne každá blondína, která mluví blbosti, je Paris Hilton.
9. V každým číšníkovi v LA se možná skrývá budoucí výherce Oscara.
10. Když jim chce podat ruku nějaká vopice, je potřeba být vždy skromný : Mohl by to být Americký prezident!

Bravo - Tetování Gustava!

30. dubna 2008 v 14:36 | Sidhi |  Články
Už delší hádání fanoušků Tokio Hotel: nechal se bubeník Gustav tetovat - nebo ne? Teď je to venku! A dokonce dvakrát! Exkluzivně v Bravu ukazuje Gustav své obrovské tetování na zádech a menší motiv na ruce. Podívejme se? Proč právě Gustav, ten který v rozhovorech vždycky zdůrazňoval, že nechce žádné tetování?! "Potají jsem o tom velmi často přemýšlel", přiznává. "Ale čekal jsem na perfektní motiv. Na začátku jsem chtěl dva ptáky na ramenech, jeden vavřínový věnec a mečem, který by držel v zobáku. Ale potom přišla záchrana: Poznal jsem velmi dobrého tatéra a řekl jsem mu o mém problému. Potom mi to naskicoval." 19tiletému se to zalíbilo, že ještě během zkoušek na 1000 Hotels European Tour se v únoru řítil do tetovacího studia a nechal si to udělat! "Bylo to zcela spontánní. Doprovázeli mě dva lidi z našeho týmu. Všem ostatním jsem nic neřekl", šklebí se. Sedm hodin trvalo první tetování: čtyři hodiny linie a tři hodiny odstíny a přesto: "Ještě to není zcela hotové." To tetování hvězdy na ruce bylo rychlejší. "To trvalo jenom dvě a půl hodiny", vypráví Gustav. Bolelo to? "Oh ano, bylo to velmi bolestivé! Motiv na zádech hodně bolel", říká Gustav. "Stále jsme museli dělat přestávky. Kvůli bolesti jsem si většinu času kousal do mého trička". Ale to se vyplatilo. Protože na Gustavových zádech teď můžete vidět dva křídla, meč a věnec.
Co tím chtěl říct?
"Křídla znamená svobodu a meč všechny špatné věci, co se mi staly - nebo možná ještě stanou. A věnec je tam pro všechny dobré věci a pozitivní příhody: štěstí s kapelou a mojí rodinou, například", vypráví Gustav. Ale právě jeho rodina si musela na jeho ozdoby těla zvyknout. "Moji rodiče byli vždycky proti tetování, proto jsem jim to také neřekl, když jsem si nechal udělat hvězdu na zápěstí. Ale teď jim to připadá dokonce docela pěkné".
A co na to říkají ostatní Tokio-Hotel-rockeři?
"Velmi se jim to líbí. Bill tu bolest sám zná. Tetování celou dobu pozoroval, jenom Tom varoval: "Kluku, víš, že to nikdy nezděláš!" To ale bubeníka nešokovalo - naopak: našel v tom zalíbení a chce ještě víc tetování. "Nechám si ještě nějaké udělat, ale co ještě neprozradím".
Momentálně se Gustav připravuje na výlet do USA. Zpěvák Bill se ze své operace hlasivek dobře zotavuje. "Při rehabilitaci hlasivek zpívá už své vlastní songy a je doprovázen Tomovou kytarou", vypráví manažer kapely David Jost. Jak to tak vypadá, bude kapela 1.května na cestě směr USA.

USA Habbo Chat -30.dubna 2008

29. dubna 2008 v 19:09 | Sidhi |  News a zajímavosti
Nový Live Chat na Habbo s Tokio Hotel.Tentokrát pro americké fanoušky.Ve středu 30.dubna 2008 od 13:00 do 16:00 hodin (jejich času)
více ->here

Promo video na US-koncerty

29. dubna 2008 v 19:08 | Sidhi |  Videa♥

29.4.2008 RTL Punkt 12

29. dubna 2008 v 19:07 | Sidhi |  Videa♥


Bill po operaci děkuje fans

29. dubna 2008 v 14:10 | Sidhi |  Videa♥
Ahoj lidi, to jsem já Bill. Chci prostě poděkovat za obrovskou podporu v době, kdy jsem měl problém s mým hlasem. Nebylo to lehké a neuvěřitelně toho lituju. Bylo opravdu milé vidět, že jste stále při mně a že jste mi posílali tolik věcí. Byl jsem opravdu šťastný. Je dobrý pocit vědět, že lidé jsou tu pro vás. Těším se na koncerty a obzvlášť na koncert v Německu, protože budeme hrát po tom všem tady v Německu. Bylo pro mě velmi důležité, že můžeme zahrát tento koncert. Viděl jsem, že se už se nemůžete dočkat a těším se, až vás uvidím a zahrajeme koncert. Mnohokrát děkuju.


Bill říká ´děkuju´ na BILD.de

29. dubna 2008 v 14:08 | Sidhi |  Články
Dneska ve 13.00 hod. promluví poprvé po opeaci
Berlín - Jsou to jeho první veřejná slova po operaci hrtanu před čtyřmi týdny!
Rocková hvězda Bill Kaulitz (18) z "Tokio Hotel" má svůj hlas zpátky, jeho fanoušci si můžou oddechnout.
Bill děkuje exkuzivně na BILD.de v osobním proslovu svým fanouškům za podporu běheme toho, co onemocněl. Dneska ve 13.00 se můžete na video od Billa podívat na www.bild.de
Bill vypadá zdravě a fit. Jeho hlas zní zase plný síly a radosti jako před operací.
Říká: "Hey, lidi, já jsem Bill. Chtěl bych ještě jednou říct ´děkuju´ za podporu, kterou jste mi poskytovali, když se mi to stalo s mým hlasem."
A dál: "Především se také těším, že jsme mohli nahradit německý koncert v Dortmundu". Koncert se bude konat 13.června.
Pozítří uniknou "Tokio Hotel" na cestu do Ameriky. Americkým fanouškům tam představí své CD Scream, které tam bude od druhého týdne v květnu stát v obchodech. Kromě koncertu v Los Angeles museli kvůli Billově rehabilitaci hlasu odříct jedenáct vyprodaných koncertů.
Přesto šplíchá "Tokio Hotel"-kult z Evropy stále ještě do Ameriky. Z úcty pro jejich oblíbenou kapelu se učí stále víc amerických fanoušků německy, aby textu songů rozumněli.
Také americký tisk je z Tokio Hotel potěšen. Recenze CD v důležitých novinách a časopisech jako je "New York Times" a "Rolling Stone" jsou euforické. Začátek světové kariéry!

Zpěvák kapely Tokio Hotel smí po operaci opět zpívat

29. dubna 2008 v 14:07 | Sidhi |  Články

Zpěvák německé teenagerské skupiny Tokio Hotel Bill Kaulitz, který se nedávno podrobil operaci hlasivek, může "v rámci své rehabilitace" opět zpívat.

Informovala o tom dnes s odvoláním na manažera kapely Davida Josta agentura DPA.
Problémy s hlasivkami donutily osmnáctiletou hvězdu chlapecké poprockové kapely koncem března podstoupit operaci, a několik koncertů skupiny tak bylo kvůli tomu zrušeno.
S přípravou na návrat na koncertní pódia pomůže Kaulitzovi v příštích dnech jeho dvojče Tom, který ho při zpěvu bude doprovázet na kytaru Management kapely se také rozhodl, že místo plánovaného květnového turné zahraje Tokio Hotel na jediném koncertě, a to ve Spojených státech. Kapela se má objevit 13. května v losangelském klubu Avalon, kde před nimi koncertovali i Rolling Stones, Prince a Nirvana.
Kapela Tokio Hotel, již tvoří čtyři teenageři, je pro mládež v Německu i v mnoha dalších zemích včetně Česka kultovním seskupením. Popularitu si v roce 2005 vydobyla prvním albem Schrei (Křič) a písní Durch den Monsun (Skrz monzun). Při svém prvním a dosud jediném vystoupení v České republice skupina Tokio Hotel zahrála loni v dubnu v pražské Sazka Areně. České fanynky dokonce nedávno v Praze uspořádaly manifestaci za návrat skupiny do Česka.
zdroj: blesk.cz

Poděkování Mikesssince

29. dubna 2008 v 14:03 | sidhi |  O tomto blogu
Mno ste si určo všimli že mám nádherney new desing:o)
takže bych chtěla hrooozně moc poděkovat Mikesssince
za to, jak to tady teďkom vypadá.........
desing je naprosto nádherney fakt...všechno sladěný:o)
mno prostě je to upa SKVĚLÍÍÍÍÍÍÍ...už nevim co říct...
neměla sem žádnou představu o new desingu, ale teď sem moc
ráda že sem ji ani neměla a nechala to na Mikesssince,
kteráá zaslouží velkouu jedničku podtrženoua ještě s hvězdičkou:o)
takže DÍKY,DÍKY,DÍKY

New Design

28. dubna 2008 v 19:12 | Sidhi |  O tomto blogu
Achoj =) takže Sidhi mě poprosila jestli bych jí neudělala design =)
tak sem se pokusila udělat pěkný design =) strašně se mi líbí modrá
barva a černá barva v kombinaci =) tak takle to dopadlo tak snad ste
se nelekli =) a snad se vám to líbí a snad se to hlavně líbí Sidhi =)
Tak co na to říkáš Sidhi? =)
Tokio Hotel rock on!


Géčka

28. dubna 2008 v 16:00 | Sidhi |  Supa fotky

Tomm

28. dubna 2008 v 15:59 | sidhi |  Supa fotky

Bill K.

28. dubna 2008 v 15:59 | Sidhi |  Supa fotky